דחסניות

דחסניות

דחסן נתיק דחסנית קוקה קולה דחסן דו תאי דחסן משולב מקטין אשפה קטלוג מוצרים

דחסניות בטכנולוגיה מתקדמת להקטנת כל סוגי האשפה.

דחסנית דו תאית לפסולת יבשה ופסולת רטובה.

אחד הפתרונות עליהם עובדים קבוצות מחזור האשפה ברחבי הארץ הינו מתן מענה בדבר מצוקת המקום ההולכת וגוברת ועלות שינוע האשפה. מי מאיתנו לא נאלץ לרדת משפת המדרכה כשעוברים אנו ליד עסקים קטנים ונתקלים בערימות ארגזים ופסולת אשר לא נותנים למדרכות ארצנו למלא את תפקידן. מעבר ליכולות התמרון שנאלצים הולכי רגל להציג ברגע המפגש עם אותם מפגעים סביבתיים, המראות של פסולת שלא מצליחה להיות מוכלת במכולות הינה מראה לא נעים אשר פוגע בשגרת יומם של העוברים והשבים, בנוסף קצרה היריעה מלהכיל את נושא הריחות הנידפים לאוויר.

המוצרים שלנו

קבוצת אלון שרואה עצמה יוצאת מן הכלל בתחום האקולוגיה והתברואה גייסה את מיטב המוחות המנוסים על מנת לתת פיתרון פשוט חכם זול ויעיל – קבוצת אלון גאה להציג בפניכם את רפרטואר דחסני האשפה המשוכללים שעומד לרשותה. הקבוצה לקחה את התקנים של הרשויות בארץ כיעד מינימאלי עבור הדחסניות, מחלקת ההנדסה של קבוצת אלון מתייחסת לכל פרויקט כאילו הוא היחיד בו היא עוסקת ומשווקת ארסנל מוצרים שתפקידם לצמצם למינימום את הנפח שתופסת הפסולת. החידושים זורמים כמעיין בלתי נדלה של יצירתיות, וביניהם דחסניות עולות ויורדות על במות הרמה למרתפים, דחסניות המותאמות לכל סוגי השוטים כגון שוט לאשפה רטובה, שוט לאשפה יבשה, ושילוב של השניים. קבוצת אלון על שלל המהנדסים המהוללים שלה מכירים את הבעייתיות שבלתחזק את הדחסניות, על כן גיבשה הקבוצה מוצרים אוטומטיים אשר לא דורשות מגע יד אדם ומותאמות מערכות פנאומטיות על מנת לספק פתרונות יעילים ונקיים תרתי משמע.

סוגי דחסני אשפה

  • דחסן נתיק דו תאי- מגיע בשלל גדלים ביניהם 12 14 וגם 19 ממ"ק, עבור אזורים בעלי פוטנציאל אשפה רב כגון בנייני משרדים רבי קומות, אולמות כנסים והיכלי ספורט. ייעודו של הדחסן בדו תאי הינו להשתמש בטכניקות שוט חכם, כמו גם 2 שוטים.
  • דחסן נתיק חד תאי- להפרדת האשפה במקור, ידוע בשל מומחיותו להתמודד עם אשפה רטובה, יבשה וקרטונים. בטנו רחבה היקפים והוא משווק בנפחים שונים הנעים על הציר שבין 8- 39 ממ"ק.
  • דחסן משולב אינטגראלי דו תאי- כשמו כן הוא, מדובר בדחסן שיתרונותיו שזורים ביכולות ברירת האשפה שלו, מה שהופך אותו לדחסן אשר ממיין את סוגי האשפה על מנת להקל על מלאכת המחזור המבורכת. מידותיו עומדות על כ-12 עד כ-19 ממ"ק.
  • דחסן משולב אינטגראלי חד תאי- כמו אחיו הדו תאי מדובר בדחסן המתמודד בגבורה עם אשפה מהסוג הרטוב, אשפה מהסוג היבש, והררי קרטונים. מפעלים רבים כמו מרכזי מסחר נהנים משירותיו והוא עולה על אחיו הדו תאי במגוון המידות בהם הוא משווק: 8- 24 ממ"'ק.
  • דחסן מקטין אשפה- הדיסק און קי של הדחסנים, מדובר בפיתרון גאוני עבור מקומות בהם אין אפשרות למקם דחסנים דו וחד תאים, הפטנט עובד כאשר מחברים את הדחסן לפחי 1100, בהם הוא מבצע את הדחיסה. גם מתחבר בקלות וגם מכווץ, דיסק און קי כבר אמרנו?
  • דחסן מיני- המשך ישיר למוצרים הננסיים מתחום הדחסנים, מיועד בעיקר לאשפה אורגנית עבור רשתות שיווק גדולות, מפאת העובדה שתופס הוא מינימום מקום, עיקר תחום פעילותו ממוקד באשפה הרטובה.

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון דחסניות אשפה שיש לקבוצת אלון להציע לכם, צרו קשר עוד היום לרכישת דחסן.

English