נגישות


קטלוג
 • עברית
  • אנגלית

מיכלי מים

מיכלי המים מיועדים לאגירה ולאחסון של מי שתייה.

לפיכך, מיכלי מים איכותיים המשמשים תאגידי מים, חייבים להיות עמידים לחום ולטמפרטורות גבוהות או משתנות, חזקים על מנת לעמוד בעומסים גבוהים וכמובן, בעלי תו תקן, שמבטיח את בטיחותם.

גלריית תמונות

אספקת המים הנקיים לשתייה היא הבסיס החיוני המשותף לחיי כולנו.

אין כמו מים חיים, המהווים את התנאי לקיומנו. אספקת מים באופן אחראי, מקצועי ושוטף, הנה פונקציה שרבים מתייחסים אליה כאל נתון מובן מאליו, מבלי לתת את הדעת לחשיבות העצומה ולחברות העומדות מאחורי שירות זה.

כחלק מפועלה למען איכות הסביבה, קבוצת אלון מספקת מיכלי אגירה ואחסון מקצועיים ואיכותיים לתאגידי המים השונים ומתקני מיכלי מים ניידים, לשינוע על גבי משאיות רמ-סע.

המיכלים עשויים מנירוסטה איכותית המיועדת לתקן מי השתייה או מפלסטיק איכותי ברמה הגבוהה ביותר (פוליאתילן), בצפיפות גבוהה, והנם עמידים לטמפרטורות גבוהות ומבודדים.

מיכלי המים מבית קבוצת אלון מיוצרים בנפחים של 1000 מ"ק ומעלה, במגוון דגמים, הכוללים אביזרים נלווים מגוונים ואיכותיים, בהזמנה אישית על פי רצון הלקוח ותחת כל התקנים וההנחיות במטרה להבטיח את בריאותם של המשתמשים.

מיכלי מים איכותיים כאלו בדיוק ניתן למצוא בקבוצת אלון.

המיכלים יותקנו באופן קבוע לשימוש רציף או בתצורה של מתקנים ניידים להסעה מאתר לאתר על פי צורך אם לאירועים שונים, אם למצבי כשל במערכת המים האזורית ואם חלילה – לזמן חירום.

סוגי מיכלי המים

מיכלי המים מגיעים במגוון רחב של נפחים, לרבות דגמים המותאמים לאגירת כמויות גדולות במיוחד של מי שתייה.

המיכלים כוללים אביזרים שונים, ביניהם ניתן למנות אוגנים, פתחי אדם, טובלנים, סולמות ומעקות, ברזי ריקון, מכסים מתברגים, מרכבי שינוע ייעודיים ועוד.

מיכלי המים מיוצרים בצורות שונות, כשלחלקם מבנה המאפשר את העמדתם ללא תמיכה חיצונית, ולכולם ניתן להזמין צנרת איכותית נלווית ואבזור משלים מקיף.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמידע אודות מיכלי המים מבית קבוצת אלון בקטלוג המצולם שלנו, ולקבל פרטים נוספים, מפרט טכני מלא ומידע מקיף בשיחה עם נציגי השירות השיווק שלנו.

יתרונות רכישת מיכלי המים בקבוצת אלון

למיכלי המים מבית קבוצת אלון יתרונות רבים ומשמעותיים, ההופכים את רכישתם לנבונה וכדאית במיוחד:

 • ייצור ברמה בלתי מתפשרת – כל מכלי המים מבית קבוצת אלון מיוצרים מרכיבים איכותיים וחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר, ומבוססים על ידע מקצועי נרחב וניסיון של למעלה מארבעה עשורים בתחום.
 • עמידות – מיכלי המים שלנו מתוכננים לשימוש רציף לאורך שנים רבות, עמידים לטמפרטורות ולעומסים גבוהים והנם חזקים ואמינים.
 • תו תקן – כל מיכלי המים מבית קבוצת אלון מיוצרות בסטנדרט גבוה ובהתאם לתקנים ISO 9001 ,ת"י 6102 ו- 2205 .DVS.
 • אבזור איכותי נלווה – מיכלי המים כוללים אבזור נלווה איכותי ומגוון, לרבות אוגנים, פתחי אדם, טובלנים, סולמות ומעקות, ברזי ריקון, מכסים מתברגים ועוד, בהזמנה אישית ובהתאמה מלאה לצורכי הלקוח.

חברת קבוצת אלון היא המובילה בארץ בכל הנוגע לפתרונות לאיכות הסביבה.

כשאתם רוכשים מיכלי מים מבית קבוצת אלון, אתם יכולים להיות בטוחים ולסמוך על הידע המקצועי והניסיון הרב שנצבר זה למעלה מארבעה עשורים, ולדעת שיש מי שעומד מאחוריכם.

לא בכדי צברה קבוצת אלון מוניטין מרשים, שהרי הוא מבוסס על שביעות רצונם של לקוחותינו הרבים!

הצטרפו גם אתם לעיריות תל אביב יפו, ירושלים, חיפה, חדרה ואילת, רשות שדות התעופה בישראל, משטרת ישראל, אל על ומשרד הביטחון, ועוד רבים אחרים שכבר נהנים מהשירות המצוין והאיכות הבלתי מתפשרת של מוצרינו.

מחפשים מיכלי מים?

אל תתפשרו על איכות!

בחרו במיכלי המים האיכותיים והמובילים מבית קבוצת אלון, החברה המובילה בארץ לפתרונות לאיכות הסביבה.

התקשרו עוד היום לחברת קבוצת אלון.

יצירת קשר

  לקבלת חומרים פרסומיים בדואל

   הצג/י את עצמך והמומחה יצור איתך קשר להתאמת הפתרון הדרוש

    לקבלת חומרים פרסומיים בדואל