קטלוג

מתקני מיחזור לאיסוף קרטון

כיום ידוע לכל כי תהליך מיון ומיחזור הפסולת, מהווה נדבך עיקרי במאבק להגנה על איכות הסביבה בה אנו חיים, החיוני לכל אחד ואחת מאתנו. בתוך כך נודעת חשיבות מרכזית גם למיחזור קרטון, שמהווה, לצד הניר, כשליש מכמות הפסולת הממוחזרת בעולם. 

גלריית תמונות

תהליך המיחזור של הקרטון הינו פשוט מאשר רוב המוצרים האחרים. לאחר איסוף הפסולת מתבצעת דחיסה על ידי מכבשים עד כדי יצירת קוביות קרטון ענקיות במשקל 700 ק"ג. את הקוביות ממיסים במים לכדי יצירת עיסת סיבים שממנה ניתן לייצר נייר או קרטון חדש. כידוע, מיחזור נייר וקרטון, מאפשר הגנה על עצי היערות מסביב לעולם, המהווים את הריאות הירוקות של הטבע. על כן מתקנים לאיסוף פסולת מקרטון, מהווים חלק בלתי נפרד מכל מרכז מיחזור. מתקני המיחזור לאיסוף קרטון עוברים שיפורים, הרחבות ושינויים רבים במבנה ובצורה. בקבוצת אלון מתקני מיחזור לאיסוף קרטון, המעוצבים בשלל סגנונות, נפחים ועיצובים, ומתאימים לכל מקום ומטרה.

מהם מתקני מיחזור לאיסוף קרטון?

מדובר במתקנים בגדלים ונפחים משתנים, המיועדים לאיסוף אריזות קרטון של מגוון מוצרים. המתקנים מיוצרים מחומרים איכותיים, ועליהם מתנוסס סמל ההגנה על איכות הסביבה, שלצדו ניתן להוסיף מיתוג, או צביעה בגוון מסוים, על פי בקשת הלקוח. אנו ממליצים על מתקני מיחזור לאיסוף קרטון, בעלי נפח המאפשר גם איסוף של אריזות גדולות במיוחד.

יתרונות רכישת מתקני מיחזור לאיסוף קרטון בחברת קבוצת אלון

 • דגש מרכזי מושם על הפן העיצובי של מתקני המחזור, כך שיתאים לסביבה בה הוא משולב, כמו גם לצרכי המיחזור עליהם הוא עונה.
 • מתקני המיחזור לאיסוף הנייר, מיוצרים בנפחי אגירה מגוונים, המותאמים לטיפול בפסולת בכמויות משתנות.
 • כל מתקני המיחזור לאיסוף נייר מבית קבוצת אלון מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר.
 • ניתן להזמין את מתקן המיחזור לאיסוף קרטון בצבע ו/או מיתוג, על פי בקשת הלקוח.
 • מתקני המחזור מיוצרים בהתאם לכל התקנים, תחת פיקוח מכון התקנים ובהתאם לדרישות המשרד להגנת הסביבה.

וודאי תשמחו לדעת שברכישת מתקני מיחזור לאיסוף קרטון מבית קבוצת אלון, אתם מצטרפים לקהל מכובד של לקוחות, ביניהן רשויות מקומיות רבות, לרבות עיריות ירושלים, תל אביב, חיפה, באר שבע, חדרה, אילת ובת ים. לקוחותינו הרבים בחרו לתת לנו את אמונם ולהמליץ עלינו, בזכות השילוב המנצח של חדשנות, עיצוב מתקדם, ידע, ניסיון רב ואמינות.

מחפשים מתקני מיחזור לאיסוף קרטון? הגעתם לכתובת הנכונה! התקשרו עוד היום לחברת קבוצת אלון, ונציגינו ישמחו להעניק לכם מידע מקיף, שירות אדיב וליווי מלא בדרך לבחירה של מתקני המיחזור לאיסוף קרטון בהתאמה אישית מתוך מבחר רחב של דגמים.

יצירת קשר

  להתייעצות עם נציג מלאו את הפרטים בטופס

  לקבלת חומרים פרסומיים בדואל

   הצג/י את עצמך והמומחה יצור איתך קשר להתאמת הפתרון הדרוש

    להתייעצות עם נציג מלאו את הפרטים בטופס

    לקבלת חומרים פרסומיים בדואל