קטלוג

עגלות אשפה-פחי אשפה

עגלות אשפה מפלסטיק מיוצרות מחומרים איכותיים ועמידים ביותר, מתוך הבנה שמדובר על מוצר שדורש עמידות לאורך זמן והכלה מעולה של הפסולת המושלכת פנימה.

מה שהופך את עגלות האשפה ופחי האשפה הגדולים לטובים ופרקטיים במיוחד זה הן היכולת לשטוף אותם בקלות, עמידותם לחומרי חיטוי, וחוזקן המבטיחים עגלת אשפה מתפקדת גם לאחר שימושים רבים ותוך עמידה בעומסים גבוהים.

עגלות אשפה-פחי אשפה

עגלות אשפה מפלסטיק מיוצרות מחומרים איכותיים ועמידים ביותר, מתוך הבנה שמדובר על מוצר שדורש עמידות לאורך זמן והכלה מעולה של הפסולת המושלכת פנימה.

מה שהופך את עגלות האשפה ופחי האשפה הגדולים לטובים ופרקטיים במיוחד זה הן היכולת לשטוף אותם בקלות, עמידותם לחומרי חיטוי, וחוזקן המבטיחים עגלת אשפה מתפקדת גם לאחר שימושים רבים ותוך עמידה בעומסים גבוהים.

גלריית תמונות

פחי אשפה
פחי אשפה 048
מגוון פחי אשפה
פחי אשפה לבקבוקים
פחי אשפה 491
פחי אשפה 491
פחי אשפה ירוקים
פח אשפה כחול
פח אשפה כללי

לא מעט נזקים נגרמים לפחי האשפה כתוצאה מפינוי רשלני או אי התאמה בין הפח לבין משאית הדחס שמפנה את הפחים ולכן כאן החשיבות של פחים המותאמים למשאית, מחוזקים במידה הנכונה ועמידים, באה לידי ביטוי.

קבוצת אלון מציעים פחי אשפה גדולים ואיכותיים בין אם אתם צריכים פח שאפה לבניין משותף, פח אשפה עירייה או עגלת אשפה שתחליף את פח הצפרדע הישן.

מראה של פח אשפה מלא בפינת רחוב הינו מחזה שאנו כחברה לוקחים כמובן אליו, אך למעשה מדובר בשירות בלתי פשוט, שמשמעותו היא להכיל את כל מה שאנו לא זקוקים לו או רוצים בחיינו.

זאת ועוד: פחי האשפה ממלאים תפקיד חשוב באיסוף הפסולת והם התחנה הראשונה בדרך לשינועה ולטיפול הולם ונכון, תוך הגנה על איכות הסביבה בה אנו חיים.

לאור זאת, ישנה חשיבות ואף ביקוש רב לעגלות אשפה בייצור חכם, העושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

הבחירה הטבעית לפחי אשפה גדולים ואיכותיים, עמידים ויעילים היא קבוצת אלון, החברה הוותיקה בתחום פתרונות לאיכות הסביבה בארץ.

קבוצת אלון שמה דגש גם על הפרטים הקטנים ביותר, ומובילה מדיניות של חוסר ההתפשרות בבחירת חומרי הגלם של מכלול פתרונותיה בתחום איכות הסביבה, לרבות בפחי האשפה.

קבוצת אלון משווקת מגוון רחב של פחים בנפחים שונים (מ-140 ועד 770 ליטר), שנותנים מענה גם לסביבות בעלות פסולת רבה, אשר דורשות את הליטר הנוסף שתמיד חסר.

מהם למעשה פחי האשפה?

ובכן, מן הסתם אין אחד שלא ראה פח אשפה מעודו.

עם זאת, לא יהיה זה מיותר להזכיר כי פח האשפה ממלא תפקיד חשוב באיסוף ואצירת הפסולת, בתחנה הראשונה במסעה לטמינה באתרים המורשים לכך, או לחלופין, בדרך למפעלי המחזור.

סוגי פחי האשפה

כל פח אשפה מבית קבוצת אלון, עומד בתקן האירופאי המחמיר 840 EN, המבטיח את עמידתו של פח האשפה בכל מזג אוויר ונגד קרינת השמש אשר עלולה לגרום לנזקים משמעותיים.

על מנת להתאים את פחי האשפה לסביבה בה הם מצויים, ניתן לרכוש את המכלים בצבעים שונים, כמו כחול, ירוק שחור, כתום וחום.

לכל דגמי הפחים מבית קבוצת אלון ניתן להזמין פתח מיוחד ואף מנעול לצרכים מיוחדים כגון למיחזור נייר, בקבוקים וכל סוגי הזכוכית.

בטבלה שלהלן ניתן להתרשם ממגוון הגדלים והנפחים של פחי האשפה, המותאמים לכמויות פסולת שונות.

דגם ליטר

גובה במ"מ

רוחב מהצד במ"מ

חזית במ"מ

עומס בק"ג

משקל בק"ג

140 1075 555 480 60 10.4
240 1110 730 580 100 13.5
360 1100 830 630 145 23
660 1160 772 1260 250 38
770 1365 776 1257 308 45
1100 1354 1073 1257 440 50

יתרונות רכישת פחי אשפה בקבוצת אלון

 • נפח – פחי האשפה מבית קבוצת אלון מיוצרים במגוון נפחים, המותאמים גם להכלת כמויות אדירות של פסולת. אנו בקבוצת אלון קשובים לצרכי הלקוח, ומשתדלים לספק פחים שמעניקים את ליטר האחסון הנוסף שתמיד נראה חסר.
 • חומרי גלם ברמה בלתי מתפשרת – כל פחי האשפה מבית קבוצת אלון מיוצרים מפלסטיק ומתכת האיכותיים ביותר שמתאים לצורך ועומדים בתקנים הדרושים.
 • עמידות – המכל מעוצב ובנוי מחומרים המקנים לו עמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים
 • תו תקן אירופאי – כל פחי האשפה מבית קבוצת אלון מיוצרים בסטנדרט גבוה על פי התקן האירופאי המחמיר 840 EN.
 • תברואה – פחי האשפה מבית קבוצת אלון ניתנים לשטיפה ולניקוי.
 • מיחזור – כל דגמי הפחים למיחזור כוללים פתח מיוחד, ואפשרות למניפה וכמובן מנעול, למיחזור נייר, בקבוקים וכל סוגי הזכוכית.

אין ספק שקבוצת אלון היא המובילה בארץ בכל הנוגע לפתרונות לאיכות הסביבה, ותורמת את חלקה בניסיון והידע הרב שצברה, גם בייצור מוצר פשוט אך בסיסי וחיוני כמו פחי אשפה.

לקבוצת אלון מוניטין המבוסס על שביעות רצונם של לקוחותינו הרבים, ביניהם ניתן למנות את עיריות תל אביב יפו, ירושלים, פתח תקווה, חיפה, חדרה ואילת, רשות שדות התעופה בישראל, משטרת ישראל, אל על ומשרד הביטחון, ועוד רבים אחרים.

מחפשים פחי אשפה?

צרו קשר עם קבוצת אלון עוד היום ואנו נשמח להעניק לכם את הפתרון המושלם, את המידע המקיף ביותר ואת שירות הייעוץ המלא לבחירת פחי האשפה המושלמים עבורכם.

 

יצירת קשר

  להתייעצות עם נציג מלאו את הפרטים בטופס

  לקבלת חומרים פרסומיים בדואל

   הצג/י את עצמך והמומחה יצור איתך קשר להתאמת הפתרון הדרוש

    להתייעצות עם נציג מלאו את הפרטים בטופס

    לקבלת חומרים פרסומיים בדואל