קטלוג

תחנות מעבר

תחנת מעבר הנה אתר לטיפול, סילוק ומיחזור פסולת. בתחנת המעבר מתבצעות מספר פעולות, אשר בסופן ייקבע אילו מוצרים ייטמנו בקרקע, ואלו יעברו תהליך המחזור.

הכל מתחיל בתהליך הקבלה והמיון. אל תחנת המעבר מגיעות המשאיות שלנו לאחר שהן אוספות את כל הפסולת שנאגרה ברחבי הרשות המקומית.

 

תחנות מעבר

תחנת מעבר הנה אתר לטיפול, סילוק ומיחזור פסולת. בתחנת המעבר מתבצעות מספר פעולות, אשר בסופן ייקבע אילו מוצרים ייטמנו בקרקע, ואלו יעברו תהליך המחזור.

הכל מתחיל בתהליך הקבלה והמיון. אל תחנת המעבר מגיעות המשאיות שלנו לאחר שהן אוספות את כל הפסולת שנאגרה ברחבי הרשות המקומית.

 

גלריית תמונות

תחנת מעבר חיצונית
תחנת מעבר אלון
תחנת מעבר אלון
תחנת מעבר
תחנת מעבר אלון
תחנת הפרדת פסולת
הפרדת פסולת
תחנת הפרדת פסולת אלון

בעידן של ימינו חשיבותה הרבה של ההגנה על איכות הסביבה ידועה לכל.

אולם לא כולם מודעים לתהליך שעוברת הפסולת לאחר השלכתה בפחים או במתקני המחזור.

הטיפול המיטבי, היסודי, המהיר וההולם בפסולת לסוגיה לאחר שהיא נאספת על ידי משאיות ורכבי הפינוי השונים, הוא החיוני ביותר למטרת שמירה והגנה על הסביבה בה אנו חיים.

בדיוק לשם כך קיימות תחנות המעבר של קבוצת אלון.

בתחנות המעבר, הפסולת מופרדת לחומרים השונים, ממוינת למיחזור ולאשפה המיועדת להטמנה.

קבוצת אלון פיתחה מודל מצליח וייחודי לתחנות מעבר לפסולת המיועד למקסם את תהליך ההפרדה של הפסולת לחומריה השונים תוך חיסכון בכוח אדם, יעילות כללית גבוהה ותוך התאמה אישית של כל תחנת מעבר ליחידת השטח שמוקצית לתחנה האשפה.

כל זאת מבוצע תוך הבנה של הכנסת משאיות מלאות בפסולת, שקילתן ושחרורן ריקות תוך זמן קצוב וקצר ככל האפשר.

אם וכאשר מגיעה פסולת שאין דרך למחזרה, אז היא מופנית אל אחת מאתרי ההטמנה שברשותנו.

במקרה ומדובר בחומרים שניתנים למיחזור, כדוגמת ניילון, מתכות, בקבוקים ואריזות מפלסטיק ומזכוכית, מרוכזים ולעל פי היכולת, נגרסים ביסודיות עד שהם מגיעים למצב בו הם מוכנים לייעודם החדש ומהווים מנוף כלכלי תומך לתחנה.

יתרונות תחנות המעבר של קבוצת אלון

לתחנות המעבר מבית קבוצת אלון יתרונות מרכזיים ועיקריים, המעניקים להם עדיפות ניכרת על פני אתרים אחרים לטיפול בפסולת:

 • לתחנות המעבר מבית קבוצת אלון מערכות ממחשבות מהמתקדמות מסוגן בעולם, וכלים יעילים ומהירים למיון מיטבי ויסודי של הפסולת וטיפול בה עד גמר התהליך.
 • תחנות המעבר אותן בונה קבוצת אלון הינם בעלות יכולות טכניות מהגבוהות בעולם ונמצאות בחזית הטכנולוגית של הפתרונות לאיכות הסביבה.
 • קבוצת אלון פיתחה מערכות ממוחשבות לבקרה, שקילה, אבטחה וניהול של תחנת המעבר בכדי ליעל את התהליכים בתחנה ולהגיע לביצועים מכסימליים.
 • קבוצת אלון פיתחה דחסני אשפה ייעודיים לתחנות מעבר, המתקדמים מסוגם בעולם בעלי יכולת דחיסה מוגברת תוך הקפדה על כל תקני הבטיחות ויעילות שאין כמותה.
  לא בכדי, מכל העולם מגיעים לראות בשטח את תחנות המעבר אותן פיתחה קבוצת אלון ואת הפיתוחים הטכנולוגיים הכמוסים בהם.
 • בכל תחנות המעבר של קבוצת אלון מועסקים עובדים מקצועיים, אמינים ואיכותיים, שדואגים לבקרה שוטפת של המתקנים, ומקפידים על ביצועים ברמה הגבוהה ביותר.
 • קבוצת אלון שמה לעצמה למטרה לשמור ולהציב את איכות הסביבה בראש מעייניה, ואנו דואגים לטפח ולתחזק סביבה נקייה באופן תמיד, מתוך אחריות עמוקה לעולם בו אנו חיים.
 • שילוב מושלם של הנדסת פיתוח, הנדסת אנוש, ורסטיליות, ניסיון, וותק בתחום ודחף מתמיד לחדש, לשפר ולשכלל, מציב את קבוצת אלון בראש המגמה העולמית להגנה על איכות הסביבה.
  זוהי הגישה שלנו, ולאורה אנו מצעידים את נושא הגנת הסביבה מעבר לסטנדרט הבינלאומי המודרני המקובל בעולם.
 • תחנות המעבר של קבוצת אלון עומדות בכל התקנים המחמירים הנוגעים לאיכות הסביבה.

קבוצת אלון, המובילה בתחום הפתרונות לאיכות הסביבה בארץ, מקנה לכם אמינות, איכות, טכנולוגיה חדשנית ובטיחות מרבית, גם וביתר שאת בשרות תחנות המעבר לפסולת.

מתקני המיחזור וההטמנה האיכותיים ופורצי הדרך שלנו מבוססים על הידע המקצועי והניסיון הרב שנצבר זה למעלה מארבעה עשורים.

לא בכדי צברה קבוצת אלון מוניטין מרשים, שהרי הוא מבוסס על שביעות רצונם של לקוחותינו הרבים!

הצטרפו גם אתם לעיריות תל אביב יפו, ירושלים, פתח תקווה, חיפה, חדרה ואילת, רשות שדות התעופה בישראל, משטרת ישראל, אל על ומשרד הביטחון, ועוד רבים אחרים שכבר נהנים מהשירות המצוין והאיכות הבלתי מתפשרת של חברת קבוצת אלון.

קבוצת אלון היא, ללא ספק, המקום הנכון והטוב ביותר לשירותי תחנות המעבר לאשפה ופסולת.

התקשרו עוד היום לחברת קבוצת אלון על מנת לקבל מידע מקיף ושירות אדיב מנציגינו בנושא תחנות המעבר לפסולת ולאשפה, והשרותים השונים שמוצעים וכלולים בהן.

יצירת קשר

  להתייעצות עם נציג מלאו את הפרטים בטופס

  לקבלת חומרים פרסומיים בדואל

   הצג/י את עצמך והמומחה יצור איתך קשר להתאמת הפתרון הדרוש

    להתייעצות עם נציג מלאו את הפרטים בטופס

    לקבלת חומרים פרסומיים בדואל