נגישות


Catalog
 • English
  • Hebrew

Portable compactor

Integral integrated, integrated for easy and easy handling with wet, dry waste and cardboard packaging. It is suitable for the sorting and disposal of waste at source, as required by the laws and regulations of the Ministry of the Environment, and comes in a wide variety of sizes to suit your unique needs.

Photo Gallery

פינוי יעיל, נקי וחכם של האשפה, סביבת עבודה נקייה ושמירה על איכות הסביבה, מהווים לא רק חלק מהתנהלות נכונה של כל חברה ובית עסק, אלא גם מרכיב חשוב בתדמית הירוקה והעדכנית החשובה לעובדים וללקוחות כאחד.

דרישותיו של המשרד להגנת הסביבה מחמירות כיום יותר מתמיד, וסנקציות בצדן, מתוך מטרה לשמור על מרחב המחיה של כולנו, למען איכות החיים שלנו ושל הדורות הבאים. לאור זאת, ישנה חשיבות רבה למתקנים מתקדמים וחדשניים, כדוגמת דחסני האשפה, המסייעים במיון ובברירת הפסולת באופן פשוט החוסך זמן ומאמץ. בקבוצת אלון מציעים מבחר דחסני אשפה, ביניהם דחסן משולב אינטגראלי, המספק מענה מתקדם וחכם לטיפול באשפה.

היתרונות ברכישת דחסן משולב אינטגרלי

אם אתם שוקלים לרכוש דחסן משולב אינטגרלי לחברה שלכם, חברת קבוצת אלון היא הכתובת עבורכם. לדחסנים המשולבים האינטגרליים של חברת קבוצת אלון יתרונות רבים ומשמעותיים שהופכים אותם לרכישה כדאית וחכמה:

 • מבחר גדלים שיכולים להתאים לכמויות שונות של אשפה, ולהשתלב היטב בשטח העומד לרשותכם.
 • המוצר עומד בתקנות המשרד להגנת הסביבה ובתקנים המחמירים ביותר.
 • לדחסן מנגנון טכנולוגי משוכלל, המאפשר את ניקוי המתקן ללא מגע יד אדם, כמו גם ברירת האשפה ומיונה באוטומציה מלאה.
 • חברת קבוצת אלון מספקת שירות תיקונים ואחזקה מלא, ומענה בזמן אמת בכל עת.

אתם נהנים מגב של חברה וותיקה, אמינה ומקצועית, המספקת פתרונות טיפול באשפה ומיחזור לחברות הגדולות בארץ, לרבות משרד הביטחון, חברת החשמל, רכבת ישראל ואל על.
הדחסנים המשולבים הדו תאיים של קבוצת אלון, מגיעים במבחר גדלים. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם את המפרט הטכני המלא, ולענות על כל שאלה בדרך לרכישת הדחסןן המתאים ביותר לצרכי החברה שלכם.

Contact Now

  Allow receiving newsletters

   הצג/י את עצמך והמומחה יצור איתך קשר להתאמת הפתרון הדרוש

    Allow receiving newsletters